ВСІМ  І  КОЖНОМУ  -  РІВНЕ  ПРАВО  !!!

Шановні панове!

Адміністрація сайту адвокатів Рівного та Рівненської області «Юридична допомога «РівнеПраво» розпочинає нову рубрику корисних матеріалів, серед яких планується розміщення процесуальних документів, які були створені юристами і адвокатами по конкретних справах в різних галузях правозахисної діяльності. Так, Ви можете розмістити документи, складені Вами особисто, або які Ви вважаєте гідними публікації, просто приславши їх на Email-адресу сайту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., незалежно від формату файлів (*.doc, *.txt, *.pdf і т.п.).

Направлені Вами документи будуть розміщені в підменю «Матеріали/Процесуальні документи» з зазначенням прізвища автора (Вашим прізвищем), або без такого – як забажаєте.

З метою забезпечення адвокатської таємниці та збереження персональних даних клієнтів, в документах варто змінити (видалити) таку інформацію, яка могла б ідентифікувати конкретну особу з викладеними обставинами справи, не зважаючи на той факт, що викладені на сайті документи в більшості були предметом проголошення у відкритих судових засіданнях, або іншим чином доведені до широкого загалу.

Окремо хочеться наголосити, що на сайті розміщуватимуться процесуальні документи по справжніх, реальних справах, в яких надавалась правова допомога юристами, а не зразки (шаблони, «кози») документів.

Сподіваюсь, Ваше професійне бажання допомогти та захистити буде належним чином оцінене та висвітлене і на сторінках нашого ресурсу.

 

З повагою,

Микола Луцюк.

АО "РівнеПраво"

Адвокатське об'єднання "РівнеПраво"

33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5

+380504352684, +380984762748

info@rivnepravo.com.ua

Пошук

Вхід для партнерів