ВСІМ  І  КОЖНОМУ  -  РІВНЕ  ПРАВО  !!!

Архів процесуальних документів.

Шановні панове!

Адміністрація сайту адвокатів Рівного та Рівненської області «Юридична допомога «РівнеПраво» розпочинає нову рубрику корисних матеріалів, серед яких планується розміщення процесуальних документів, які були створені юристами і адвокатами по конкретних справах в різних галузях правозахисної діяльності. Так, Ви можете розмістити документи, складені Вами особисто, або які Ви вважаєте гідними публікації, просто приславши їх на Email-адресу сайту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., незалежно від формату файлів (*.doc, *.txt, *.pdf і т.п.).

Направлені Вами документи будуть розміщені в підменю «Матеріали/Процесуальні документи» з зазначенням прізвища автора (Вашим прізвищем), або без такого – як забажаєте.

З метою забезпечення адвокатської таємниці та збереження персональних даних клієнтів, в документах варто змінити (видалити) таку інформацію, яка могла б ідентифікувати конкретну особу з викладеними обставинами справи, не зважаючи на той факт, що викладені на сайті документи в більшості були предметом проголошення у відкритих судових засіданнях, або іншим чином доведені до широкого загалу.

Окремо хочеться наголосити, що на сайті розміщуватимуться процесуальні документи по справжніх, реальних справах, в яких надавалась правова допомога юристами, а не зразки (шаблони, «кози») документів.

Сподіваюсь, Ваше професійне бажання допомогти та захистити буде належним чином оцінене та висвітлене і на сторінках нашого ресурсу.

 

З повагою,

Микола Луцюк.

АО "РівнеПраво"

Адвокатське об'єднання "РівнеПраво"

33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5

+380504352684, +380984762748

info@rivnepravo.com.ua

Copyright©2021 Микола Луцюк. Всі права захищені.

Пошук

Вхід для партнерів