ВСІМ  І  КОЖНОМУ  -  РІВНЕ  ПРАВО  !!!

Заява про видачу копії повного тексту судового рішення

Судді Рівненського міського суду
Дуб Н. Ю.
33000,  м. Рівне, вул. Шкільна, 1       


Представника відповідача:
Адвоката Процюка Миколи Івановича
33022, Україна,  м. Рівне, вул. Валька, 2Справа № 569/123/14-ц

Заява
про видачу копії повного тексту судового рішення

         Рівненським міським судом 02 жовтня 2015 року розглянуто цивільну справу за позовом Клинь Лариси Геннадіївни до Клиня Олега Антоновича про поділ майна подружжя, визнання автомобіля спільною сумісною власністю, стягнення грошової компенсації вартості ½ частки автомобіля.
       Прошу Вас видати повний текст рішення суду у справі № 569/123/14-ц від 02 жовтня 2015 року.
 


 
   5 жовтня 2015 року                                                                                                                                                                                                                                                                  Процюк М.І.
 


* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.

Пошук

Вхід для партнерів