ВСІМ  І  КОЖНОМУ  -  РІВНЕ  ПРАВО  !!!

Позовна заява про розірвання шлюбу 1

    В РІВНЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД

                                              Позивач:    Дуб Тетяна Ігорівна,
    33000, м. Рівне, вул. Мельника,38 кв.6,
    Тел.
    
                                             Відповідач:    Дуб Ігор Григорович,
    останнє відоме місце проживання якого:
01000, м. Київ, пр-т Семківа, 16, кв. 172
Тел.

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про розірвання шлюбу

 
23 червня 2013 року  між мною, Дуб Тетяною Ігорівною,  05 лютого 1982 року народження, і відповідачем  Дубом Ігорем Григоровичем,  08 березня 1970 року народження, був укладений шлюб, який зареєстрований відділом державної реєстрації актів цивільного стану Подільського районного управління юстиції у м. Києві, про що складено актовий запис № 467.
Від шлюбу з Відповідачем маємо малолітню доньку, Дуб Вероніку Ігорівну, 16 травня 2014 року народження.
Наразі, ми з Відповідачем через постійні скандали та суперечки, стали чужими людьми, втратили почуття любові та поваги один до одного, не підтримуємо подружніх стосунків, не маємо і не ведемо спільного господарства та проживаємо окремо протягом останнього року.
Як зазначено в ч.1 ст. 51 Конституції України шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка.
Відповідно до п.3 ст.105 Сімейного кодексу України шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду.
Згідно з ч. 1 ст. 110 Сімейного кодексу України  позов про розірвання шлюбу може бути пред'явлений одним із подружжя.
Частиною 2 ст. 110 ЦПК України передбачено, що позови про розірвання шлюбу можуть пред'являтися за зареєстрованим місцем проживання чи перебування позивача також у разі, якщо на його утриманні є малолітні або неповнолітні діти або якщо він не може за станом здоров'я чи з інших поважних причин виїхати до місця проживання відповідача.
Отже, враховуючи, що подальше спільне життя з Відповідачем та збереження шлюбу неможливе, вважаю доцільним звернутись до Рівненського міського суду з позовом про розірвання шлюбу.
Так, я, як мати нашої малолітньої доньки, Дуб Вероніки Ігорівни, 16 травня 2014 року народження, яка проживає зі мною, усвідомлюючи свою особисту відповідальність за виховання та піклування про дитину, створення для неї належних соціально - побутових умов проживання, збереження психічного та фізичного здоров'я, духовного та розумового розвитку, вважаю за необхідне визначити місце проживання нашої дитини разом зі мною, в порядку, передбаченому ст. 161 СК України.
На підставі вищевикладеного та керуючись ст. 51 Конституції України, ст.ст. 105, 110, 161 СК України, ст.ст. 110, 119-120 ЦПК України, –


ПРОШУ  СУД:

1. Розірвати шлюб між Дуб Тетяною Ігорівною та Дуб Ігорем Григоровичем, зареєстрований відділом державної реєстрації актів цивільного стану Подільського районного управління юстиції у м. Києві 23 червня 2013 року.
2. Визначити місце проживання малолітньої дитини Дуб Вероніки Ігорівни, 16 травня 2014 року народження, – разом з матір`ю, Дуб Тетяною Ігорівною.
3. Судові витрати покласти на відповідача.

ДОДАТКИ:

1.    Оригінал квитанції про сплату 487,20 грн. судового збору на 1арк.;
2.    Копія паспорта та ідентифікаційного коду Дуб Т.І., в 2-х екз., на 2-х арк.;
3.    Оригінал свідоцтва про шлюб серія 1-ВК, № 224162 від 23.06.2013 р. на 1 арк.;
4.    Копія свідоцтва про шлюб серія 1-ВК, № 224162 від 23.06.2013 р. на 1 арк.;
5.    Копія свідоцтва про народження Дуб В.І., в 2-х екз., на 2-х арк.;
6.    Копія позовної заяви, на 1-му арк.

05 вересня 2015 року                                                                                                                                                                                                                                                                                Т.І. Дуб

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.

Пошук

Вхід для партнерів