ВСІМ  І  КОЖНОМУ  -  РІВНЕ  ПРАВО  !!!

Адвокатський запит до Державної екологічної інспекції

 

Державна екологічна інспекція України

01042, місто Київ, провулок Новопечерський 3, корпус 2

 

Адвоката Луцюка М.І.

представника  Іванова Віталія Івановича

Адреса для листування : 33028, м. Рівне,  

вул. Короленка, 5, оф.119а.

 

 

 

 

 

А Д В О К А Т С Ь к И Й    З А П И Т

 

 

Мною, адвокатом Луцюком Миколою Івановичем, здійснюється захист прав та представництво інтересів громадянина Іванова Віталія Івановича. Листом Державної екологічної інспекції України від 29.10.2014 Іванова Віталія Івановича проінформовано про результати конкурсу, за яким останнього визнано переможцем конкурсного відбору на заміщення вакантної посади першого заступника начальника Державної екологічної інспекції України у Волинській області – першого заступника Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Волинської області.

На даний час Іванова Віталія Іванович не отримував жодного повідомлення про остаточний результат конкурсу щодо призначення його на посаду.

Керуючись статтями 20, 23, 24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», та з метою належного виконання умов договору про надання правової допомоги, -

 

П р о ш у     В А С :

 

1. Повідомити чи прийнято відносно Іванова Віталія Івановича рішення про призначення його на посаду першого заступника начальника Державної екологічної інспекції України у Волинській області – першого заступника Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Волинської області.

2. Повідомити чи прийнято відносно Іванова Віталія Івановича рішення про відмову у призначенні на посаду першого заступника начальника Державної екологічної інспекції України у Волинській області – першого заступника Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Волинської області.

3.У разі прийняття одного з вищенаведених рішень, прошу надати копії таких документів.

4. У разі прийняття одного з вищенаведених рішень,прошу надати відомості щодо способу та порядку повідомлення про це Іванова Віталія Івановича.

 

Додаток:

 

1. Копія свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю на 1 арк.;

            2. Копія ордеру,НА 1 арк.

 

 

З повагою,

Адвокат                                                                                                                     М.І. Луцюк

* Всі процесуальні документи, розміщені на цих сторінках сайту, були створені юристами та використані в конкретних цивільних, господарських, адміністративних та інших справах. Персональні дані клієнтів та інших осіб, яких стосуються ці документи, були змінені, або видалені з тексту, з метою нерозголошення адвокатської/юридичної таємниці. Бідь-які співпадання чи утотожнення з конкретними особами носять випадковий характер і не можуть бути розцінені як поширення інформації щодо цих осіб.

АО "РівнеПраво"

Адвокатське об'єднання "РівнеПраво"

33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5

+380504352684, +380984762748

info@rivnepravo.com.ua

Пошук

Вхід для партнерів