ВСІМ  І  КОЖНОМУ  -  РІВНЕ  ПРАВО  !!!

Практикуючий адвокат в кримінальних справах може надавати допомогу не лише підозрюваним, обвинуваченим (підсудним) та засудженим в якості захисника.

Натомість, кваліфікованої юридичної допомоги під час досудового слідства та судового розгляду потребують і інші учасники кримінального процесу.

Свідки. Досить часто в нашій державі правоохоронні органи викликають в якості свідків осіб, що навіть не здогадуються, про що вони мають свідчити. Або лише здогадуються і не завжди впевнені, чи зможуть вони ефективно та правильно захистити свої права від слідчого чи прокурора під час таких викликів. І не секрет, що при упередженому розслідуванні кримінальних справи, свідок може з часом перетворитись на підозрюваного, а то й обвинуваченого, що також не додає людям впевненості при спілкуванні з органами.

Роль адвоката як захисника в кримінальному процесі – основний напрямок його діяльності. При цьому адвокатами «РівнеПраво» надаються всі необхідні та повні послуги при здійсненні захисту осіб від кримінального переслідування, в усіх стадіях розгляду кримінальних справ.

Новим Кримінально-процесуальним кодексом України 2012 року визначено, що захисником в кримінальному процесі може бути виключно адвокат, тобто, особа, яка має Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю і внесена до Єдиного реєстру адвокатів України.

Саме адвокат виступає єдиним процесуальним захисником особи.

Діяльність адвоката на стадії досудового розслідування кримінальної справи як відносно особи, так і по факту вчинення злочину полягає в наданні всіх необхідних юридичних консультацій, підготовці та внесенню в суд скарг на неправомірні дії чи бездіяльність слідчого та прокурора, приймає участь в судових засіданнях під час розгляду таких скарг та (в разі необхідності), оскарження прийнятих судом рішень з цього приводу.

АО "РівнеПраво"

Адвокатське об'єднання "РівнеПраво"

33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5

+380504352684, +380984762748

info@rivnepravo.com.ua

Пошук

Вхід для партнерів