ВСІМ  І  КОЖНОМУ  -  РІВНЕ  ПРАВО  !!!

ПРЕДСТАВНИЦТВО

Представництво потерпілих, цивільних позивачів і відповідачів, свідків та інш.

Практикуючий адвокат в кримінальних справах може надавати допомогу не лише підозрюваним, обвинуваченим (підсудним) та засудженим в якості захисника.

Натомість, кваліфікованої юридичної допомоги під час досудового слідства та судового розгляду потребують і інші учасники кримінального процесу.

Свідки. Досить часто в нашій державі правоохоронні органи викликають в якості свідків осіб, що навіть не здогадуються, про що вони мають свідчити. Або лише здогадуються і не завжди впевнені, чи зможуть вони ефективно та правильно захистити свої права від слідчого чи прокурора під час таких викликів. І не секрет, що при упередженому розслідуванні кримінальних справи, свідок може з часом перетворитись на підозрюваного, а то й обвинуваченого, що також не додає людям впевненості при спілкуванні з органами.

Але і свідок має право на захист та правову допомогу адвоката! І такий захист за бажанням особи може наданий адвокатами «РівнеПраво», які не тільки роз’яснять всі права та свободи, що має ця особа під час допиту її як свідка, але й нададуть юридичну оцінку діям правоохоронців (суду), а й забезпечать неухильне дотримання прав особи і громадянина, своєчасно реагуючи на неправомірні дії дізнавача, слідчого, прокурора, оскаржать такі дії і не допустять ані психологічного, ані тим більш фізичного тиску на клієнта в своїй присутності.

Потерпілі. В кримінальному процесі як потерпілі визнаються фізичні особи, яким злочином заподіяно моральну, фізичну чи майнову шкоду, а також юридичні особи, яким завдана майнова шкода. Статус потерпілого особа набуває вже з моменту подачі нею заяви органу досудового розслідування, і вже з цього часу в такої особи виникають права та обов’язки, визначені КПК України.

Представниками потерпілих також виступають лише адвокати (окрім випадків представництва юридичних осіб її працівниками), які відстоюють порушені права та інтереси особи і сприяють відшкодуванню їй збитків, завданих злочином. Адвокат готує усі необхідні заяви, клопотання, скарги в інтересах потерпілого, при необхідності – цивільні позови в кримінальних справах, слідкує за правильністю та повнотою пред’явлення винній особі підозри у вчиненні злочину, невідворотністю її відповідальності і покарання, застосовуючи всі правові засоби в інтересах довірителя.

Цивільні позивачі та відповідачі як окремі учасники кримінального процесу також в більшості випадків потребують кваліфікованої правової допомоги адвоката, оскільки саме від роботи їх представника під час розслідування та судового розгляду кримінальної справи, їхні майнові інтереси будуть найбільш повно захищені, враховуючи особливості кримінального процесу, під час якого вирішуються цивільні права таких осіб, імовірність досягнення позитивних результатів для клієнта зростає при участі саме адвокатів по кримінальних справах.

Інші особи, на долю яких випадає спілкування з приводу кримінальних справ, і які не мають спеціальної освіти для об’єктивної оцінки ситуацій, в яких вони тим чи іншим чином приймають участь, також завжди можуть отримати консультацію і правову допомогу адвоката з цих питань, незалежно від їхньої участі в самій кримінальній справі.

АО "РівнеПраво"

Адвокатське об'єднання "РівнеПраво"

33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5

+380504352684, +380984762748

info@rivnepravo.com.ua

Пошук

Вхід для партнерів